Znika tymczasowa organizacja ruchu w okolicy Polkowic

Udostępnij

Wykonawca wczoraj w godzinach popołudniowych zlikwidował wprowadzoną 17 maja br. tymczasową zmianę organizacji ruchu na węźle Polkowice Północ, który powstaje w ciągu drogi ekspresowej S3 na odcinku Polkowice-Lubin.

Wczoraj. przywrócony został ruch okrężny na węźle Polkowice Północ i nastąpi otwarcie drogi objazdowej. Rondo będzie udrożnione.

Niemniej jednak wprowadzenie tej organizacji ruchu będzie wiązało się z zamknięciem łącznicy w kierunku Zielonej Góry. Oznacza to tylko tyle, że kierowcy jadący w kierunku Zielonej Góry pojadą pod wiaduktem WD-26, a nie jak dotychczas po obiekcie.

 

Prosimy kierowców o ostrożność i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie.

Tymczasowa zamiana organizacja ruchu przy budowie S3 w okolicy Polkowic

źródło: GDDKiA


Top