Brak miejsc. Zapisy do XXXII Biegu Barbórkowego zakończone

Jak informuje RCS w Lubinie zapisy do XXXII Biegu Barbórkowego zostały zakończone a lista zamknięta.

Limit 2000 miejsc na XXXII Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą został wyczerpany i zapisy zostały zamknięte. Teraz ostra praca – przygotowanie numerów startowych.

Do biegu pozostało jedynie 17 dni. Oznacza to,  że w biurze zawodów odbywać się będzie tylko odbiór pakietów startowych.

Jednocześnie RCS  ma inną dobrą wiadomość dla tych którzy nie zdążyli się zapisać na Bieg Barbórkowy.

Przed nami IX Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego, impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.

Już 28 października rozpocznie się IX cykl biegów, które odbywać się będą w 11-stu miejscowościach w miesiącach: październik 2017 – marzec 2018.

– Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich,zarówno młodzież jak i starszych. Mamy nadzieję, że nasze zawody oraz trasy w miejscowościach Zagłębia Miedziowego, tj.: Szklary Górne, Pielgrzymka, Prząśnik k.Rui, Gaworzyce, Chocianów, Iwiny, Nowa Sól, Kwiatkowice, Ścinawa, Legnica i Lubin spodobają się i na stałe zagoszczą w kalendarzu biegowym lokalnej społeczności.